Hakkımızda

RÜZGAR ATAŞ | 0542 618 36 27

İskenderun Evden Eve Nakliyat

İskenderun evden eve nakliyat İskenderun’de kurulmuş olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile semirici – şehir dışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır.

Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dâhil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir. Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

İskenderun Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Avrupa standartlarına uygun, Çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

İletişim adreslerimizden bize ulaşabilir sizde bu hizmetin verdiği güvene ve kaliteye şahit olabilirsiniz taşınmak istiyorsanız durmayın bize ulaşın.

İskenderun Evden Eve Nakliyat, Gönderileriniz ne olursa olsun yâda gönderdiğiniz yer neresi olursa olsun, size özel uzmanlık sunuyoruz. Tecrübeli ve teknik donanımlı ekibimizden yararlanarak nakliyat işini bir çile olmaktan çıkarıp eğlence haline dönüştürmenizi tüm benliğimizle ister ve teşekkürlerimizi sunarız. Saygılar İskenderun Evden Eve Nakliyat.

Back to top
%d blogcu bunu beğendi: